Červenec 2006

Jak se stát satanistou?

27. července 2006 v 10:37 | Ludvík |  Poradna
Milý bravoblack,chtel bych se stat zlim satanistou,ale nevim jak...Vzdy me na nich imponovalo,ze sou vsichni stejny a strasne zli... Muzete mi prosim poradit,jak na to?... Dekuji

Milý Ludvíku,
začni oblečením. Pro začátek si pořiď černou mikinu s logem Cradle of Filth. Nevadí, že skupinu neznáš, je to základ pro všechny satanisty!!! Pořiď si těžké černé boty a nech si narůst dlouhé vlasy, které si musíš obarvit na černo! Na krk si pověs obrácený kříž nebo pentagram. Nejlépe obojí najednou! Na všechny lidi koukej tak, jako bys je chtěl zabít. Žádné slitování! Začni poslouchat zlé skupiny, nezáleží na tom, jestli se ti to teď líbí nebo ne. To přijde časem. Zdravit začneš AVE, přitom budeš malíčkem aukazováčkem ukazovat "rohy"! Musíš dát alespoň 15 piv za večer (i když je to pro tebe přes míru, pít se musí, podívej na své starší vzory) a hlavně... hlavně ukřižuj hlavou dolů svoje domácí zviřátko! Jedině tak se z tebe stane zlý satanista!MUDr. Cynický

Morčátko

26. července 2006 v 21:38 | c.f. & SF |  Blackmeat
Pro rýpavé a neznalé: Tento vtip je velmi oblíbený u obou slečen! Jde o to, aby si v něm obě zahrály. A pokud to někomu udělá radost, tak zdroj je zde: http://canny.obribroskev.cz/anjel.php

Blacklístek

26. července 2006 v 20:09 | SF |  Blackmeat

Kozy

26. července 2006 v 19:24 | c. f. |  Co Error dal...

Nejoblíbenější rubrika

26. července 2006 v 18:39 | c. f. |  Ankety
:-*

Špenát

24. července 2006 v 19:21 | c. f. |  Co Error dal...

Pozéři

24. července 2006 v 19:20 | c. f. |  Co Error dal...

Psí kus

24. července 2006 v 19:01 | cf & SF |  Blackmeat

Kamarádka

24. července 2006 v 18:20 | Black.bloody |  Poradna
Milé BRAVOblack,
jsem zoufalá. Moje nejlepší kamarádka Jíťa zahodila barevné tričko co jsem jí dala k narozeninám a místo něj si koupila váš časopis a hned druhý den se vydala nakoupit různé stahováky, černé oblečení, obojky, černý lak na nehty a dokonce začala nosit černou tužku pod oči!! Mám z ní strach a bojím se že z ní bude satanistka. A navíc začala poslouchat moc divnou muziku... Co s ní mám dělat? Jak jí mám dostat ze spárů satana? Předem děkuji za radu.

Milá Black.bloody,

buď ráda, že máš tak pokrokovou kamarádku. Může Tě zavést mezi báječné lidi, od kterých se budeš moci mnoho naučit. Vyražte spolu na nákup, ona ti jiste pomůže s výběrem vhodného oblečení a make-upu a pak zajděte do její oblíbené hospody. Nauč se co nejvíce siláckých výrazů a póz, ať co nejlépe zapadneš. Dávej taky pozor na to, jak se chovají tamní návštěvníci a vezmi si některé z nich za vzor. Přeji Ti hodně hezkých zážitků s tvojí novou partou kamarádů a kamarádek.MUDr. Cynický

RockPub

23. července 2006 v 14:39 | c. f. |  Ankety
:-/

Satanistická Bible

23. července 2006 v 13:27 | c. f. |  Satanismus
Je takový pěkný vlahý letní večer, venku řádí bouřka, v komíně kňourá meluzína, okna a dveře se otřásají pod nápory okultních sil. Trošičku mi z toho naskakuje husí kůže, ale uvnitř jsem klidná a vyrovnaná. Vím, že na mě si netroufnou... Pod víčky cítím únavu. Místo blahodárného spánku se tu týrám před monitorem (ne že bych tu prováděla nějaké masochistické ohavnosti, tím bylo myšleno pouze to, že bych se místo psaní opravdu raději vyspala). Ale co by naše redakce pro Vás, čtenáře magazínu Bravo BLACK!, neudělala? Nic takového si neumím představit. Raději se o to nebudu ani pokoušet.
Cílem tohoto článku je seznámit Vás se základními myšlenkami Satanismu, napomoci Vám k pochopení této přírodní filosofie. Otevřít Vám oči. Původně jsme chtěli napsat vlastní pojednání o této víře, něco na způsob eseje a stát se tedy světlým bodem ve Vašem hledání a tápání tmou. Nakonec jsme se dohodli, že něco stáhnem z netu.
STANISTICKÁ BIBLE

Hospodské hry.

22. července 2006 v 19:03 | SF |  Móda & Styl
Že se v hospodě dá rozebírat pouze fotbal či aktuální životní situace nad pivem, případně hrát fotbálek? Jistě, že ne! Dnes si představíme hry, které vám v hospodě ukrátí dlouhou chvíli.
1. Oblizovaná
Nudíte se? Máte problém navázat kontakt? Vrhněte se na osobu po svojí pravici (leváci levici, ti, kdož nevědí, která je která, si hodí mincí) a začněte s ní trénovat francouzský polibek. Bude se v budoucnu hodit. Budťe co nejvíce vidět! Můžete posuzovat délku, počet a podobně. Pořadí také může určit dermatolog - vyhrává nejrozsáhlejší sbírka kožních chorob. Kdo si vypěstuje novou, získá specielní cenu!

2. Decibelová
Přijde vám, že hudba linoucí se z reproduktorů není pro vaše okolí to pravé ořechové? Překřičte ji a obšťastněte své okolí svým uchu lahodícím jekotem! Strhněte pro svojí věc co nejvíce lidí ze svého okolí, protože v davu je síla! Zvláštní cenu večera dostane ten, kdo je zasažen stojanem na tácky. Kdo mu uhne, bude diskvalifikován.
3. Lihová
Pravidla jsou prostá. Pijte! Pijte lihoviny! Pijte více! Ještě více! Mixujte! Vrhněte! Vyhrává ten, kdo pokryje novým kobercem co největší plochu. Zvláštní bonusy jsou za okolosedící, stoly, mušle na pánských záchodech, umyvadlo atd. Za pokrytí barmana je okamžitá a trvalá diskvalifikace! Vyhodnocení provede nejméně unavený hráč. Jeho výsledky následně zkorigujeme - vydělíme dvěma, v případě potřeby i vyšší cifrou. Nejúspěšnější pokrývač dostane na konci roku titul "Šavlový tanečník"!
4. Svlékací
Pravidla jsou opět (s)prostá. Bezestudu odvrhněte co nejvíce částí svého oděvu. Hodnotí se počet přilákaných diváků (nezoufejte nad jejich počítáním - vzheldem k oblíbenosti a častému provozování této hry by měly stačit prsty jedné ruky a to i v případě, že se učíte na tesaře!)
5. Záchodová
Sex na WC. V součastnosti asi nejoblíbenější kratochvíle dnešní mládeže. K dispozici jsou 2 soutěžní kabinky a pokud není místo tak i prostor před nimi. Hodnotí se délka a množství. Hlavně nerozsvěcejte!
6. Pendlovací
Sezení je nuda! V módě je pohyb! Co nejvíce choďte od stolu ke stolu, navštěvujte známé, seznamujte se s neznámými! Pokud jste pod vlivem démonického alkoholu, přidržujte se všeho, co vám přijde pod ruku. Hlavně nezůstávejte na místě, to byslte byli za nudné patrony.
Kdo se při hraní těchto her dokáže prosadit až na veleslavnou nástěnku, stává se doživotním členem síně slávy!

To je protentokrát vše. Ale nezoufejte, než vás tyto hry omrzí, zajisté se přihlásíme s dalším dílem našeho seriálu.

Satanistická jména

22. července 2006 v 15:07 | c. f. |  IN/OUT
Od té doby, co vychází všeobecně oblíbené periodikum Bravo BLACK!, dostáváme my, členové redakce, neuvěřitelné množství dopisů. Jedná se o odezvy jak kladné, tak záporné (občas i milostné). Co se týče negativních ohlasů, tak odporní křesťané nám vyhrožují Božím soudem, zdechliny jehovisté krutým probuzením a fanatičtí příznivci sekty Hare Krišna vyhrožují Hare Krišnou. Dohodli jsme se na tom, že je to v pohodě, že se jich jako správní Satanisté nebojíme.
Všechny pozitivní psaní nás samozřejmě nesmírně těší, avšak vyskytnul se tu maličký problém. Naši čtenáři využívají různá satanistická jména, což je naprosto v pořádku a my to s potěšením chválíme, schvalujeme, oceňujeme, atakdále. Avšak jak už to tak bývá, satanistických jmen je na světě méně než Satanistů. A tak nám před nějakou dobou přišlo přes 150 psaní od jakési Lilith, 143 dopisů od Satana, 121 od Bafometa a tak podobně. Jistě chápete, že pochybujeme o tom, že třeba těch 150 listů napsala jedna osoba. Naši redakci zachvátil chaos...
Napadlo nás jedno spásné řešení. Co takhle začít používat méně známá pekelná jména, popřípadě jejich obměny? Problém by se tím jistojistě vyřešil. Zde je malý návod na to, jaká jména zrovna teď letí.
IN
OUT
AhpuchSatan
ČemošekBelial
EmmanSeth
Otýlia
Belzebub
Vyk-Kurho
Bafomet
Perd Della
Lilith
Hovan
Drakula
Kálí
Behemoth
Pluto
Tunrida
Yen-lo-WangLeviathan

Nesprávný oblečení

22. července 2006 v 14:28 | Nightmera, 15 |  Trapasy
Jednou jsem byla na hodině zpěvu a volal mi kamarád satanista. Ptal se mě jestli nechci jít večer do Erroru. Naši nebyli do devíti doma, tak jsem řekla že ano! Po zpěvu jsem rychle běžela na Palmovku abych tam přišla co nejdřív a mohla tam bejt co nejdýl. Když jsem tam přišla, byly už tam všichní mí kamarádi. Začali se na mě divně koukat. Hrozně mě to vyděsilo protože divně koukaly a nikdo se se mnou nechtěl moc bavit. Podívala sem se na sebe a všechno mi došlo. Málem sem na místě umřela studem. Protože sem před zpěvem nevěděla že půjdu do Erroru, nevzala jsem si své gotické oblečení! měla jsem na sobě obyčejné černé tričko a džíny!!!! Myslela sem že se propadnu, celá jsem zrudla a s pláčem utekla domů. Kamarádům se teď bojím podívat do očí.

Rozhovor s naší modelkou

10. července 2006 v 23:30 | SF |  Rozhovory
Přinášíme vám rozhovor s dívkou, která nám ochotně zapózovala pro první článek naší rubriky "okopíruj její styl!". Její poetické umělecké jméno, Krvavá Marie, lecos napoví.

SF: Ahoj. Takže první otázka je velice prostá. Jak ses dostala k focení?
Krvavá Marie: AVE! No, už jako malá jsem strašně ráda pózovala tátovi na fotkách. On rád fotil přírodu a tak, ale já se mu skoro vždy do záběru něják dostala, abych ho vylepšila. Už tehdy jsem měla zajímavou postavu a krásný obličej (i když ne tolik jako teď). Když přisla nabídka z nového časopisu nemohla jsem odmítnout. Přece nemohu ochudit mladé satanistky o svoji nádhernou vizáž. Jsem jim určitě tím nejlepším vzorem.

SF: Ummm... To zajisté jsi... Co tě přivedlo k tomuto životnímu stylu.
KM: Moje kamarádka. Když mi bylo 14 vzala mě do jednoho klubu. Tehdy se mi tam moc nelíbilo, měla jsem na sobě bílou sukni a růžový top a všichni na mě kokali něják divně. Ale kluci tam byli takoví... drsní. Druhý den jsme vyrazily na nákup a já si pořídlia svoje první těžké boty, černou minisukni, síťované punčochy... Na půdě u babičky jsem našla ten překrásný černý pléd, co mám na fotce. On tedy nebyl černý. Musela jsem ho nabarvit. Jednou ho mamka vyprala se svojema věcma a on pustil. Hihi její bílé kalhoty se docela zabarvily. Strašně nadávala, ale je to její problém, že nemá vkus a nenosí jen černé věci. No a ten korzet jsem si pořídila přes internet, nidko tu nemá stejný! Pracovala jsem na něj v McDonnaldu půlku prázdnin, ale za krásu se musí trpět žejo!
SF: To nepochybně. Jaké další propriety sis oblíbila?
KM: Ten obrácený kříž! Na ten jsem zvláště hrdá. Ukradl ho pro mě jeden kluk, chudáček si myslel, že má u mě šanci. Ale posloužil dobře. Některé holky se fotí s meči a tak. Podle mě jsou to jenom pozérky, bez kříže to neni to pravé. A taky bez bílého malování. Mám ráda mrtvolný výraz, je strašně sexy, nemyslíš?
SF: Patrně s ním slavíš úspěch. Máš nějáké jiné koníčky krom focení?
KM: Jasně, že mám! Poslouchám metal! Hlavně Cradle of Filth, to je nejlepší skupina na světě! No pak si ráda čtu v Stanský bibli, četla jsem jí 25x! Strašně mě ta knížka ovlivnila, doslova mi otevřela oči! No pak ráda chodim do mýho oblíbenýho kluku, kde se skvěle paří! Tam si s někym vždycky užiju buď na záchodě, nebo před ním když je plno. No a samozřejmě chat. Bez toho bych nemohla existovat. Jsou na něm ty nejlepší lidi a můžu na něm rozebírat ty nejdůležitější věci!
SF: Co tvoje cíle v budoucnu?
KM: Chtěla bych se stát zpěvačkou gothic metalový skupiny. Jezdit po koncertech a tak! To by bylo super. A když už ne zpěv, tak se třeba naučit na klávesy nebo tak. Jinak nevim, život mám ještě před sebou, tak co bych se starala? Něják to se mnou bude. Jsem hezká, tak se neztratim.
SF: Chtěla bys něco vzkázat čtenářům a čtenářkám našeho magazínu?
KM: Užívejte si života a o nic se nestarejte! Hlavně, že je co pít a s kym spát! Holkám bych poradila, aby se inspirovaly mým stylem, protože to je to nejlepší, na co se dá v životě přijít!
SF: Díky za rozhovor
KM: Rádo se stalo a nezapomeňte mě ještě někdy pozvat, ať vás neopustí čtenáři! Satan s vámi!

Vzkazy

10. července 2006 v 22:25 | c. f. |  Vzkazy
Zde můžete velevážené redakci zanechávat všemožné vzkazy, dopisy a připomínky. Ne na všechny bude zodpovězeno.

Exkluzivní rozhovor s Magistrem LaVeyovy satanistické církve!

10. července 2006 v 21:40 | c. f. |  Rozhovory
Magazínu BRAVO Black! se dostalo cti zpovědět jednoho z předních hodnostářů LaVeyovy satanistické církve. Rádi bychom se s vámi o tento nevšední zážitek podělili. Setkání s Magistrem proběhlo v luxusním baru hotelu Hilton. Přiznám se, že se mi hlavou honily všelijaké myšlenky. Čekala jsem prakticky cokoliv. Příšeru podobnou zombii, plesnivého starce, netopýra připomínající obludu se sploštělým nosem... Vysoký, velmi dobře oblečený muž ve středních letech mi vyrazil dech. Nejen svou elegancí, očividnou vznešeností a vytříbeným vkusem. Bylo na něm něco... jak to říct... prostě byl sexy.
Magistr: Hail Satan!!
c. f.: Buď pozdraven, ó Veliký! Už jen setkání s Vámi je pro nás obrovská čest. Co Vás přimělo k tomu obětovat i nepatrný zlomek svého ctěného času našemu temnému periodiku?
Magistr: Samozřejmě, že svůj čas nevěnuji obyčejným smrtelníkům, ale vaše... periodikum chcete-li... mi bylo doporučeno mými podřízenými jako vysoce kvalitní. Obdivuji váš vkus a souhlasím s vašimi radami. Satanistická církev vždy kladla velký důraz na estetiku a svobodu projevu. Navíc vás čte mnoho mladých lidí s otevřenou myslí o které má naše církev veliký zájem.
c. f.: Jako spolušéfredaktor našeho magazínu BRAVO Black musím přiznat, že své práci věnuji veškerý volný čas. Nebýt mého vkusu a nezměrné kreativity spolušéfredaktora SF, nikdy by náš magazín nedocílil toho... ehm... tedy k věci. Nemůžu s Vámi nic než souhlasit. Hlavy valné většiny našich čtenářů jsou dostatečně neovlivněné myšlením na to, aby mohly s plným nasazením absorbovat celé Vaše převratné a strhující Učení. Hovořil jste o svých podřízených. Předpokládám, že většinu členů kultu můžete ve svém postavení takto nazvat.
Magistr: Ovšem. Mám dosti vysoké postavení. //konstatující Magistr se samolibě pousmál//
c. f.: Přiznám se, že hierarchie Vaší slovutné organizace je mi poněkud vzdálená- mohl byste mě prosím poučit? Jaký post v řízení LaVeyovy satanistické církve zastupujete? A jaké oslovení Vám přísluší?
Magistr: Oslovujte mě Magistře. Hodnost Magistr je čtvrtá úroveň aktivního člena Církve. Dosáhnout tak vysoké úrovně není vůbec jednoduché. Můj post si žádá to dokonalou znalost veškerého učení i magických rituálů. Možná by Vás mohlo zajímat, jak se člověk vůbec může stát členem Církve...
c. f.: Mně osobně to moc nezajímá, ale určitě by to zajímalo satanistické čtenáře magazínu BRAVO Black! Pokud byste se tedy svolil k osvětlení, naše vděčnost by dosáhla nekonečna.
Magistr: Členem se může stát kdokoli, kdo vyplní žádost a zaplatí vstupní poplatek. Od této chvíle se smrtelník stává pravým satanistou. Avšak až po zvládnutí základních rituálů a hlubokému pochopení našich pravidel může být povýšen do hodnosti černokněžník. (Warlock, v dámském provedení Witch, pozn. překl.).
c. f.: Zajímavé... přímo dech beroucí.. Mohl byste některý z takovýchto rituálů popsat?
Magistr: Mohu prozradit jen velmi málo. Jsem vázán Slibem mlčení.
c. f.: Kdybyste však mohl i to něco málo osvětlit...
Magistr: Spousta lidí chce mít všechno rychle, používat zkratky. Nezajímá je podstata věcí. Myslí si, že dostanou čarovnou hůlku a budou čarovat. Šeredně se však pletou. Obyčejný černokněžník může sice vyvolat démona, ale on pak nebude poslouchat a důsledky pak bývají tragické... většinou je pak nerozvážná kůra mozková pečena a démonem pojídána... // naprsto oprávněný pohrdavý úsměšek//. Bez pochopení skutečné síly magie jsou všechny vyšší rituály zakázány pod trestem vypovězení z Církve... a samozřejmě postupy jak je provést jsou nejvýše utajeny. O základních rituálech.... víte nezlobte se mohu Vám jen přiblížit, jak vypadají, ale žádná zaklínadla prozravovat nemohu.
c. f.: I za ten nejnepatrnejsi naznak jsme Vam
neskonale vděční...
Magistr: Mohl bych snad prozradit něco málo o takové delikátní a poněkud úsměvné záležitosti.... Jde o rituál, který ukáže pohrdajícímu smrtelníčkovi zlomeček síly naší moci //po Magistrově tváři přeběhl slastný, lehce sadistický úsměv. Mně oproti tomu přeběhl mráz po zádech//. Jedná se o přivolání průjmu na malověrného... taková velmi neškodná zlomyslnůstka //sadistický úsměv se poněkud rozšířil//. Jedná se o velmi jednoduchý rituál, ke ketrému potřebujeme pět svíček, lidskou lebku, ostrý nožík, fotografii zatím nicnetušící oběti, a živého křečka. Rituál musíme provádět den před setkáním s dotyčným. Nejprve si sami musíme vytvořit ochranu proti průjmu způsobeného očarovanou křečkovou krví... detaily zde popisovat nebudu, nejsou nikterak zajímavé pro širokou veřejnost a navíc je stejně prozrazovat nesmím //Magistr se pousmál nad vlastní geniální kličkou//. Před zahájením zaříkávání musíme na podlaze namalovat obrácený pentagram a do jeho vrcholů rozmístit zapálené svíčky. Pak začneme vlastní zaříkávání. Mimochodem, pokud během rituálu některá svíčka zhasne, může to mít pro černokněžníka nedozírné následky. Teoreticky.... většinou se však nic moc nestane... ale jsou známy případy.... no, radši nebudu rozvádět, není to nic pro slabší povahy. Každopádně však vždy zdůrazňuji: Nepoužívejte obyčejné svíce ze samoobsluhy!!! ... Ach pardon, nechal jsem se trochu unést. Přednáším totiž na našem lyceu a začíná se trošku projevovat moje profesní deformace //úsměv génia//. Zpět k tématu. Máme vše připraveno, pentagram je nakreslen, kvalitní svíčky hoří. Odříkáváme tedy tajný text a v průběhu recitování vložíme doprostřed pentagramu lidskou lebku... ne nějaký odlitek lidské lebky!!!... doprostřed pentagramu, obáceně, tedy otvorem, kterým dříve procházela krční páteř, směrem nahoru. Okamžitě po dokončení zaříkávání vezmeme křečka a ukousneme mu hlavu. Do připravené lebky se snažíme zachytit co nejvíce krve z křečkova těla a zároveň sajeme z jeho hlavy....
c. f.: UKOUSNEME HLAVU????
Magistr: .... krev. Ano... jistě... zde mohou mít problém jedinci, kteří nemají vlastní zuby, nebo jsou alergičtí na srst...
c. f.: ...ach... promiňte mi mou reakci... ale to je přinejmenším nechutné...
Magistr: Proč používáte výrazy nechutné? Není na tom nic nechutného. Je to... ano když to na cvičeních předvádím.... není to příjemné... víte ty chlupy..
c. f.: Oh. Znovu se omlouvám za svou nepatřičnou rakci, ale už je nom ta představa... křeček... živý... neoloupaný... chlupatý... Obraťme raději list. Další věc, která by naše čtenáře jistě zajímala, je otázka sexu. Je pravda, že v komuně dochází k sexuálním orgiím? Pokud ano, spojujete váš interkomunní sexuální život se sexuálním životem soukromým?
Magistr: No... dobrá... upusťme od rituálů s krví křečkovou a přejděme na rituály s krví lidskou... éé tedy né, že by při našem sexu vždy stříkala krev... Ano. Dobrá... K sexu... V komunitě se občas dějí jisté rituály, při kterých dochází ke kopulaci mezi... různými subjekty.
c. f.: Co přesně si pod tím mají čtenáři představovat?
Magistr: Démoni, členové Církve.. vzájemně... ať čtenáři použijí svojí fantazii. Osobně nesnáším studenty bez fantazie. Vyšší členové kapituly však pro své potěšení zásadně vyvolávají démony. Že démoni mohou být podstatně přitažlivější než obyčejné smrtelnice sand nemusím dodávat.
c. f.: Myslím, že k tomu rozhodně není co dodat.
Magistr: Nyní mě omluvte, ale musím svůj čas věnovat studijím. Doufám, že těch několik stručných odpovědí alespoň trochu poodhalilo tajmnou krásu života v Církvi. Nyní se bohužel s Vámi musím rozloučit. Spěchám, takže omluvte prosím způsob, kterým Vás opustím.
c. f.: Ano, samozřejmě, my děkujeme Vám za obětovaný čas a vstřícné odpovědi. Směla bych mít poslední, lehce osobní otázečku?
Magistr: Poslouchám vás.
c. f.: Máte rád palačinky?
Magistr: Ne.
c. f.: Vyčerpávající. Bylo mi potěšením.
Magistr: Nechť vás provází temnota.


Okopíruj její styl! 3

9. července 2006 v 16:30 | c. f. |  Móda & Styl

Okopíruj její styl! 2

9. července 2006 v 16:08 | c. f. |  Móda & Styl