Exkluzivní rozhovor s Magistrem LaVeyovy satanistické církve!

10. července 2006 v 21:40 | c. f. |  Rozhovory
Magazínu BRAVO Black! se dostalo cti zpovědět jednoho z předních hodnostářů LaVeyovy satanistické církve. Rádi bychom se s vámi o tento nevšední zážitek podělili. Setkání s Magistrem proběhlo v luxusním baru hotelu Hilton. Přiznám se, že se mi hlavou honily všelijaké myšlenky. Čekala jsem prakticky cokoliv. Příšeru podobnou zombii, plesnivého starce, netopýra připomínající obludu se sploštělým nosem... Vysoký, velmi dobře oblečený muž ve středních letech mi vyrazil dech. Nejen svou elegancí, očividnou vznešeností a vytříbeným vkusem. Bylo na něm něco... jak to říct... prostě byl sexy.
Magistr: Hail Satan!!
c. f.: Buď pozdraven, ó Veliký! Už jen setkání s Vámi je pro nás obrovská čest. Co Vás přimělo k tomu obětovat i nepatrný zlomek svého ctěného času našemu temnému periodiku?
Magistr: Samozřejmě, že svůj čas nevěnuji obyčejným smrtelníkům, ale vaše... periodikum chcete-li... mi bylo doporučeno mými podřízenými jako vysoce kvalitní. Obdivuji váš vkus a souhlasím s vašimi radami. Satanistická církev vždy kladla velký důraz na estetiku a svobodu projevu. Navíc vás čte mnoho mladých lidí s otevřenou myslí o které má naše církev veliký zájem.
c. f.: Jako spolušéfredaktor našeho magazínu BRAVO Black musím přiznat, že své práci věnuji veškerý volný čas. Nebýt mého vkusu a nezměrné kreativity spolušéfredaktora SF, nikdy by náš magazín nedocílil toho... ehm... tedy k věci. Nemůžu s Vámi nic než souhlasit. Hlavy valné většiny našich čtenářů jsou dostatečně neovlivněné myšlením na to, aby mohly s plným nasazením absorbovat celé Vaše převratné a strhující Učení. Hovořil jste o svých podřízených. Předpokládám, že většinu členů kultu můžete ve svém postavení takto nazvat.
Magistr: Ovšem. Mám dosti vysoké postavení. //konstatující Magistr se samolibě pousmál//
c. f.: Přiznám se, že hierarchie Vaší slovutné organizace je mi poněkud vzdálená- mohl byste mě prosím poučit? Jaký post v řízení LaVeyovy satanistické církve zastupujete? A jaké oslovení Vám přísluší?
Magistr: Oslovujte mě Magistře. Hodnost Magistr je čtvrtá úroveň aktivního člena Církve. Dosáhnout tak vysoké úrovně není vůbec jednoduché. Můj post si žádá to dokonalou znalost veškerého učení i magických rituálů. Možná by Vás mohlo zajímat, jak se člověk vůbec může stát členem Církve...
c. f.: Mně osobně to moc nezajímá, ale určitě by to zajímalo satanistické čtenáře magazínu BRAVO Black! Pokud byste se tedy svolil k osvětlení, naše vděčnost by dosáhla nekonečna.
Magistr: Členem se může stát kdokoli, kdo vyplní žádost a zaplatí vstupní poplatek. Od této chvíle se smrtelník stává pravým satanistou. Avšak až po zvládnutí základních rituálů a hlubokému pochopení našich pravidel může být povýšen do hodnosti černokněžník. (Warlock, v dámském provedení Witch, pozn. překl.).
c. f.: Zajímavé... přímo dech beroucí.. Mohl byste některý z takovýchto rituálů popsat?
Magistr: Mohu prozradit jen velmi málo. Jsem vázán Slibem mlčení.
c. f.: Kdybyste však mohl i to něco málo osvětlit...
Magistr: Spousta lidí chce mít všechno rychle, používat zkratky. Nezajímá je podstata věcí. Myslí si, že dostanou čarovnou hůlku a budou čarovat. Šeredně se však pletou. Obyčejný černokněžník může sice vyvolat démona, ale on pak nebude poslouchat a důsledky pak bývají tragické... většinou je pak nerozvážná kůra mozková pečena a démonem pojídána... // naprsto oprávněný pohrdavý úsměšek//. Bez pochopení skutečné síly magie jsou všechny vyšší rituály zakázány pod trestem vypovězení z Církve... a samozřejmě postupy jak je provést jsou nejvýše utajeny. O základních rituálech.... víte nezlobte se mohu Vám jen přiblížit, jak vypadají, ale žádná zaklínadla prozravovat nemohu.
c. f.: I za ten nejnepatrnejsi naznak jsme Vam
neskonale vděční...
Magistr: Mohl bych snad prozradit něco málo o takové delikátní a poněkud úsměvné záležitosti.... Jde o rituál, který ukáže pohrdajícímu smrtelníčkovi zlomeček síly naší moci //po Magistrově tváři přeběhl slastný, lehce sadistický úsměv. Mně oproti tomu přeběhl mráz po zádech//. Jedná se o přivolání průjmu na malověrného... taková velmi neškodná zlomyslnůstka //sadistický úsměv se poněkud rozšířil//. Jedná se o velmi jednoduchý rituál, ke ketrému potřebujeme pět svíček, lidskou lebku, ostrý nožík, fotografii zatím nicnetušící oběti, a živého křečka. Rituál musíme provádět den před setkáním s dotyčným. Nejprve si sami musíme vytvořit ochranu proti průjmu způsobeného očarovanou křečkovou krví... detaily zde popisovat nebudu, nejsou nikterak zajímavé pro širokou veřejnost a navíc je stejně prozrazovat nesmím //Magistr se pousmál nad vlastní geniální kličkou//. Před zahájením zaříkávání musíme na podlaze namalovat obrácený pentagram a do jeho vrcholů rozmístit zapálené svíčky. Pak začneme vlastní zaříkávání. Mimochodem, pokud během rituálu některá svíčka zhasne, může to mít pro černokněžníka nedozírné následky. Teoreticky.... většinou se však nic moc nestane... ale jsou známy případy.... no, radši nebudu rozvádět, není to nic pro slabší povahy. Každopádně však vždy zdůrazňuji: Nepoužívejte obyčejné svíce ze samoobsluhy!!! ... Ach pardon, nechal jsem se trochu unést. Přednáším totiž na našem lyceu a začíná se trošku projevovat moje profesní deformace //úsměv génia//. Zpět k tématu. Máme vše připraveno, pentagram je nakreslen, kvalitní svíčky hoří. Odříkáváme tedy tajný text a v průběhu recitování vložíme doprostřed pentagramu lidskou lebku... ne nějaký odlitek lidské lebky!!!... doprostřed pentagramu, obáceně, tedy otvorem, kterým dříve procházela krční páteř, směrem nahoru. Okamžitě po dokončení zaříkávání vezmeme křečka a ukousneme mu hlavu. Do připravené lebky se snažíme zachytit co nejvíce krve z křečkova těla a zároveň sajeme z jeho hlavy....
c. f.: UKOUSNEME HLAVU????
Magistr: .... krev. Ano... jistě... zde mohou mít problém jedinci, kteří nemají vlastní zuby, nebo jsou alergičtí na srst...
c. f.: ...ach... promiňte mi mou reakci... ale to je přinejmenším nechutné...
Magistr: Proč používáte výrazy nechutné? Není na tom nic nechutného. Je to... ano když to na cvičeních předvádím.... není to příjemné... víte ty chlupy..
c. f.: Oh. Znovu se omlouvám za svou nepatřičnou rakci, ale už je nom ta představa... křeček... živý... neoloupaný... chlupatý... Obraťme raději list. Další věc, která by naše čtenáře jistě zajímala, je otázka sexu. Je pravda, že v komuně dochází k sexuálním orgiím? Pokud ano, spojujete váš interkomunní sexuální život se sexuálním životem soukromým?
Magistr: No... dobrá... upusťme od rituálů s krví křečkovou a přejděme na rituály s krví lidskou... éé tedy né, že by při našem sexu vždy stříkala krev... Ano. Dobrá... K sexu... V komunitě se občas dějí jisté rituály, při kterých dochází ke kopulaci mezi... různými subjekty.
c. f.: Co přesně si pod tím mají čtenáři představovat?
Magistr: Démoni, členové Církve.. vzájemně... ať čtenáři použijí svojí fantazii. Osobně nesnáším studenty bez fantazie. Vyšší členové kapituly však pro své potěšení zásadně vyvolávají démony. Že démoni mohou být podstatně přitažlivější než obyčejné smrtelnice sand nemusím dodávat.
c. f.: Myslím, že k tomu rozhodně není co dodat.
Magistr: Nyní mě omluvte, ale musím svůj čas věnovat studijím. Doufám, že těch několik stručných odpovědí alespoň trochu poodhalilo tajmnou krásu života v Církvi. Nyní se bohužel s Vámi musím rozloučit. Spěchám, takže omluvte prosím způsob, kterým Vás opustím.
c. f.: Ano, samozřejmě, my děkujeme Vám za obětovaný čas a vstřícné odpovědi. Směla bych mít poslední, lehce osobní otázečku?
Magistr: Poslouchám vás.
c. f.: Máte rád palačinky?
Magistr: Ne.
c. f.: Vyčerpávající. Bylo mi potěšením.
Magistr: Nechť vás provází temnota.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Insane Riot Insane Riot | E-mail | 10. května 2007 v 17:04 | Reagovat

Rofl

2 dornero infernalis dornero infernalis | 1. května 2008 v 11:30 | Reagovat

LaVey is liar!

3 kariniarogerlands kariniarogerlands | E-mail | Web | 28. ledna 2012 v 14:43 | Reagovat

.........ano ale za poplatek víra by se něměla platit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama