Září 2006

Tajemství letošního léta

30. září 2006 v 1:48 | SF |  Móda & Styl
Zřete tento zázrak uplynulé letní sezony! Ty ladné křivky hrotů, ty malebné barevné kombinace! Nemohli jsme si tuto krásu nechat pro sebe! A pokud chcete být opravdu goth, tak tuto jedinečnou obuv nesundáte ani v zimě. Budete pak mít nádherně a stylově zbarvené prsty na nohou!


MISS Bravo BLACK! v kategorii mužů

27. září 2006 v 6:00 | c. f. |  Ankety
POZOR! V pátek 6. října ve 14:00 (+- autobus) se anketa uzavírá!

MISS Bravo BLACK! v kategorii žen

27. září 2006 v 6:00 | c. f. |  Ankety
POZOR! V pátek 6. října ve 14:00 (+- autobus) se anketa uzavírá!
A je to tady, dnešek odstartovává soutěž o nejkrásnějšího čtenáře a nejkrásnější čtenářku! Hlasovat smíte jednou pro příslušníka každého pohlaví. Soutěž ukončíme přesně za týden v ten samý čas, jako byla odstartována (do té doby snad zjistíme, jak se to dělá)

Krysa

26. září 2006 v 12:21 | c. f. |  Fanclub
Krysa - Fun no. 17

Jméno/nick: Krysa anebo vole ,blbe, debile
Věk: Něco mezi životem a smrtí
Náboženské vyznání: Kult G10°
Stav: Šťastně vdaný za G10°
Oblíbené jídlo: To je jedno hlavně ať je to maso
Oblíbený rockclub: Error
Oblíbené kapely: Ador Dorath, Lacrimosa, BloodBound, Piramize
Oblíbená barva:jasně že černá

Jakou rubriku mám nejraději a co si o ní myslím: Co Error dal... , Blackmeat
Jaké je mé nejoblíbenější zvířátko (popř. na jaký způsob jej rád jím): Samozřejmě že Krysy a pak všechno co se dá grilovat, vařit a smažit
Odkud jsem se dozveděl o existenci magazínu BB: Nějakou šťastnou háhodou
Jaké jsou mé životní cíle: Dožít se smrti
Jaké jsou mé posmrtné cíle: Strašit tu ještě co nejdýl
Jaké jsou mé oblíbené celebrity: Já a Sláva ,Hugo
Co nesnáším: Přeplněný pátky
Jméno za svobodna: Krysa nehospodská

MISS BravoBLACK!

26. září 2006 v 9:12 | c. f. |  Móda & Styl
pozor pozor, vyhlašujeme novou soutež - miss BB!!! (nenechte se zmást názvem, na pohlaví nezáleží). zúčastnit se mohou pouze členove klubu, takže pokud se chcete přihlásit, máte poslední šance se zaregistrovat!!! Registrovaní členové Fanclubu se zařazují automaticky. Hodnotit budete vy, diváci, formou ankety! S vítězem bude uskutečněna řada rozhovorů, tiskových konferencí, etc etc.
...

Vaše Redakce

Nevšední balící triky od Kláry - pro všední pátky v Erroru

25. září 2006 v 10:21 | Klára - Fan no. 014 |  Móda & Styl
Nevšední balící triky pro všední pátky v Erroru

1.
Nepředbíhejte prosím, ráda bych vás pustila před sebe, ale to byste se nakropil dřív než já a z našeho sexu by sešlo.

2.
Kdybych s vámi měla dnes spát která tangíčka by se vám líbila víc?

3. Právě jsem myslela na sex, když uhodnete s kým, můžete mi koupit panáka.

4. Mohl byste si sundat kalhoty? Mám pocit, že můj bratr má stejně velký penis.

5. To chlupaté dole je váš pejsek? Jé ten je ale roztomilý.

6. Mohl byste mi prosím poradit jak se s tím půllitrem cvičí? Soudě dle vašeho pupku máte již něco odcvičeno a vyznáte se.
7. Jsem ráda, že sedím právě vedle vás, víte, strašně se bojím zdejších barmanů, ale s vámi? s vámi bych zde s nimi zůstala i do rána.

8. Prosím nelekejte se až se opiji a za něco vás chytím.

9.Myslím, že byste se pekelně nelíbil mému otci a já bych pro změna mohla zase hnusit vaší matce, nedáme to dohromady?

10. Mohl byste mi prosím poradit, mám nové glády a neumím si navléknout tkaničky.

11. Je skvělé vás vidět střízlivého, v tomto mnou zatím nepoznaném stavu jste velice sympatický.

12. Bože, dnes je tu nedýchatelno, byl byste tak laskav a otevřel okno.

13. Jéje to je tma, při představě že půjdu sama domů mi naskakuje husí kůže, nu což tedy, prochlastám se zde do rána, to už bude světlo.Dlouhosáhlé vyprávění o tom, jak mě navštívil Satan

25. září 2006 v 9:56 | c. f. |  Satanismus
Tuhle sobotu mě navštívil Satan.

Bořek vol. 1

25. září 2006 v 9:23 | c. f. + Borg |  Co Error dal...

Vtipálek vrací úder

23. září 2006 v 14:11 | c. f. & SF |  Blackmeat


lihové afrodisiakum

19. září 2006 v 17:13 | c. f. |  Ankety
:,(

report z Brutal Assault 2006 - pozdě, ale přece!

19. září 2006 v 16:11 | McTomcat - fan no.004 & SF |  Od čtenářů
11. ročník Brutal Assaultu jsem si prostě nemohl nechat ujít. Na tak významnou událost jsem se připravoval již týden předem. Naučil jsem se program zpaměti, důkladně překontroloval kompletnost a neděravost stanu, připravil své sluchové ústrojí na vysoké vstupní úrovně atd.
Na Hlavním nádraží sraz s přáteli a hurá do vlaku. Z Pardubic měly každou hodinu vyjíždět autobusy kyvadlové dopravy. Po dvou hodinách marného čekání neustále narůstající dav stále více naštvaných metalismů zcela zablokoval jednu z příjezdových cest k autobusovému nádraží. Přijela policejní hlídka a pokoušela ulici uvolnit pro průjezd městských autobusů. Všichni na okamžik přestali nadávat na blbý organizátory a udělali na policisty velmi ošklivý pohled mocných satanistů. Policisté usoudili, že na pořádek je třeba dohlížet i v jiných čtvrtích, pro monitoring situace že učinili dostatek, a zase rychle odjeli.
Konečně přijel všemi vytoužený autobus - linka 666. V ten okamžik jsem si teprve plně uvědomil, co přesně pojem "Brutal Assault" znamená. Brutal Assault je, když se tisíc lidí, nasraných dlouhým čekáním na pražícím slunci, snaží narvat do jednoho autobusu.
Po strastiplné cestě přeplněným busem jsme konečně dorazili na místo. V normálním kempu nebylo místo, takže jsme stanovali na poli čerstvě posekané vojtěšky. My chytřejší jsme si dali tu práci a prostor pro stan vyčistili od tuhých stvolů; ti ostatní později nepokrytě záviděli. Pak už jen narychlo postavit stan a hurá k pódiu.
Inu někteří jedinci měli to štěstí a byli tohoto martyria ušetřeni, protože mohli přijet již ve čtvrtek večer. Ihned po příjezdu nám vyletěl v ústrety uvítací výbor všudypřítomných vos. Když jsme asi po stém přestěhování našli plac, v jehož okolí se nevyskytovaly podezřelé díry se žlutočernými obyvateli, už se stmívalo. Takže rychle postavit stany a hurá pro žetony, dokud není fronta, najít, kdo ze známých už přijel, dát si tekutý chleba na dobrou noc a šup do spacáku, zítra je taky den a ne ledasjaký!
Za ranního kuropění se vydávám hrdinně na nákup. I zde se koná fronta. Majitelé krámku zavádějí pultový prodej a společně s frontou a sortimentem dávají vzpomenout na doby ne až tak dávno minulé. Akorát ty ceny, ty ceny. Ty jsou spíše z dob dávno budoucích. Návrat ke stanu byl poněkud obtížnější, protože stanů přibylo a vzhledem k tomu, že mnoho návštěvníků svůj mobilní a (v tomto případě velmi) dočasný příbytek koupilo ve výprodejové akci nejmenovaných supermarketů, stala se louka bludištěm, za který by se nemusel stydět ani Petřín.
Zbýval poslední problém - dostat se do areálu. Od vstupní branky se táhla hodinová fronta. Žízeň neustále rostla. Hned vedle fronty stál stánek na pivo, avšak personál akceptoval pouze festivalové žetony, které bylo možno zakoupit jen uvnitř areálu. Po přečkání vstupní fronty nás od piva dělila ještě fronta na žetony a pak samotná fronta na pivo. Duše organizátorů sténaly a děsivě trpěly pod množstvím vyřčených zaklínadel a kleteb.
Frontu do areálu jsem naštěstí zastihl již v ranném stádiu, avšak stání v ní mi stihla zpestřit úvodní skupina letošního ročníku - JIG-AI. Po nich předvedli stále ještě méně než poloprázdnému areálu své vystoupení Rites of Undeath. A je to škoda, protože patřili rozhodně k tomu nejlepšímu, co jsme měli možnost ve čtvrtek vidět.
Mocným duněním vyprovokované vosy začaly podnikat nálety na kytaristy, nad nimiž Satan nedržel svůj ochranný spár. Přesvědčil se o tom zejména jeden ze členů Mortifilie, který se v příjemném srpnovém odpoledni po podiu pěkně proběhl.
Kvůli čekání ve frontě mi ušlo vystoupení Rites of Undeath, což mě velmi mrzí. Pátek byl jinak ve jménu hardcore, grindu a death metalu. Musím se přiznat, že strašná žízeň při čekání ve frontách byla později velmi řádně kompenzována pěnivým mokem, takže na kapely, které hrály v pátek večer si vůbec nepamatuji. Pamatuji si jen, že jsem přes půl hodiny zoufale chodil po kempu, zakopával o šňůry a hledal svůj stan.
Jedna z hlavních hvězd večera, izraelští Orphaned Land, svým vystoupení zjevně rozezlili mocného Satana na tolik, že se málem na podium vedral pološílený pořadatel ve snaze utnout jejich set. Příznám se, že nebýt náboženské tématiky v textech, tak se mi to i líbilo, ale pšššššt, ať to pán neslyší! Vystoupení Továrny na Strach jsem sledoval z povzdálí. A málem jsem usnul. Nebýt nočního hmyzu, který v záři reflektorů zaplál (doslova) pro metal, asi by se tak i stalo. Bohužel únava mne po chvíli přecejen přemohla a já trestuhodně prospal vystoupení Solfernus. Naštěstí mne ruka Satanova vytáhla ze spacáku při zvučení NCC a já tak stihl vystoupení ruských Illidiance. Progresivní black metal. Již zběžný pohled na členy skupiny dával tušit preludium ke zlovystoupení hlavních hvězd festivalu Dimmu Borgir. Zejména frontman svojí kombinací kožených kalhot, okovaných bot, šátku namísto bederní roušky, nápaditého warpaintu a rasta účesu připomínal zlopredátora. Bohužel zvukař si asi zacpal uši, aby nemusel poslouchat jeho lámanou angličtinu a zvuk si tím pádem žil vlastním - koulovatým - životem. Po shlédnutí prog zla jsem se definitivně odebral do náruče stanu.
Vrcholem celého festivalu bylo páteční vystoupení Dimmu Borgir. Jejich zvukaři zvučili celou hodinu a půl a výsledkem byl jen o něco málo horší zvuk než měly ty kapely, které na zvučení měly jen patnáct minut. Po velmi dlouhém čekání nakonec pravé hvězdy vešly na pódium. Shagrath se ponořil do svého satanistického skřehotání a ani si nepovšiml, že jeho mikrofon přestal fungovat. O patnáct vteřin později si divně prohlížel úplně necool oháknutého technika, který narušoval skvělou show a strkal mu pod nos jiný mikrofon. Nakonec samotný Satan vnukl Shagrathovi myšlenku, aby si nechal od technika vytrhnout hluchý mikrofon z ruky a nahradit ho jiným. Také jen díky zásahu Pána Temnot si zvukaři celkem rychle uvědomili, že Vortex také zpívá a vytáhli na mixu jeho mikrofon. Dimmu Borgir holt ukázali jak moc se přízeň Satana vyplácí. Celá skupina na předvedla neuvěřitelný výkon. Ta ukázka síly, výrazy v obličejích... nevím co o tom psát. Byl jsem prostě unesen.
Pátek 11. 8. 2006, konečně jsme se dočkali. Scénou prosvištěly první skupiny, z nichž nesmíme zapomenout na satanic image bubeníka Brazilců Ophoilatry s pentagramem na čele a pohledem, který by mohl vraždit. Smíchy. Nene tím dojem na našeho pána rozhodně neudělá! Lesníci Trollech se opět těšili přízni publika, které se vyzdobilo větvičkami a podobnými proprietami. Roztomilé. Ale už se schyluje k večeru, svůj set odehrávají Skyforger, Rotten Sound a klauni Carnival in Coal (Zajímalo by mě, co na to Satan, zejména na písničku Satanic Disaster. Zatím se však šefik neozval). A už se schyluje i k závěru vystoupení Amorphis. Atmosféra houstne. Je to tady, začíná zvučení Dimmu Borgir! Některých fanoušků se zjevně zmocnil sám ďábel a vykřikují zmatené útržky vět do davu. A tak to má být. Zvučení je nekonečné a výsledkem je nádherně otřesný zvuk. UG lives again! Dimmu Borgir nastupují na scénu a jejich grimasy a zlé postoje musí zahřát srdce každého opravdového satanisty. Kdo nesouhlasí, je pozér, protože tohle jsou sami zplozenci pekel. Bohužel patrně se mezi pořadateli vyskytl nějáký křesťanský fanatik - sabotér, který vyřadil z provozu Shagratův mikrofon. Taková lapálie však nemůže zkazit nikomu zážitek. Dimmu jsou kult a jejich koncert bude vždycky skvělý! Stále se nemůžu nabažit zlých grimas, kterými nás častují členové. Pohyby jsou taky řádně zlé a celkově je vidět, že se si dávají se svojí pekelnou show záležet. A najednou je konec. Proč pane proč? Proč nemohou hrát navždy? Stižen zármutkem z tak náhlého konce chvíli přemýšlím o rituální sebevraždě, ale nakonec rozhodnutí odkládám až na vystoupení Depresy. I přes zjevnou sabotáž jejich aparátu potěšili. Zůstanu živ i další den. A teď zlou noc přeji.
V sobotu hráli čeští satanisté Root. Big Boss nám všem ukázal, co znamená být skutečným satanistou. Mluvil vybraně sprostým jazykem, hladil ostatní členy skupiny po po zadku i jinde, při zpěvu vyplazoval jazyk a ve svém projevu to pěkně natřel všem zkurvysynům ve Vatikánu.
V sobotu nás ve dne zajímalo pramálo skupin. Ale jak se chýlilo k večeru, začínaly se objevovat první vlaštovky-satanky. Brněnští satanisté Root rozpohybovali dav peklachtívých návštěvníků. Našli se však i vyvrhelové, kteří místo zdvižených rohů počastovali Big Bosse zdvižením prstu jediného (palec to nebyl). Zmíněný Big Boss byl opět ve formě. Zda tomu pomohlo nemálo promile v alkoholu v jeho krvi náš pán ví. Vedle obligátní větvičky měl na tváři ještě krvavý otisk ruky, což mi přišlo neskutečně cool a zlé a určitě to někdy taky zkusím. Jeho pódiové projevy už bezchybně rozebral McTomcat, takže jej doplním snad jen o nenápadnou vtipnou vložku, při které Bigba vzpomenul na své (zjevně) oblíbence Modern Talking.
Ještě jsem se podíval na Morbid Angel a už jsem byl opravdu velmi unavený a chtělo se mi spát. Nechtěl jsem však přijít o žádné vystoupení nějaké satanistické kapely. Tak jsem se zeptal jednoho pravého satanisty, jestli večer hraje ještě něco zajímavého. On se zamračil a odpověděl, že dnes už nic. Prý samý grind jako třeba Napalm Death a pak hardcore - nějaký americký usmrkanci Mayhem. Poděkoval jsem mu za odborný posudek a šel spát s klidným svědomím, že na letošním Brutal Assaultu jsem viděl vše významné.
Před námi jsou poslední satanistické skupiny. Před vystoupením Morbid Angel se náš pán opět rozzlobil a seslal na festivalový areál další morovou ránu - po vosách a dešti to tentokrát jsou alkoholem posilnění polští fans. Přes vlajky nebylo nic vidět, přes jejich válečný pokřik nebylo nic slyšet a místo v prvních řadách se stává utopií. S prvními tóny vystoupení však nálada stoupá. David Vincent se předvádí v nádherném tričku s červeným pentagramem. Proč ještě něco takového nedorazilo do našich obchodů? Já ho chci!!! Neskonalá show a náš pán se zdá být udobřen, protože ustal i nepříjemný déšť. Bravo, teď už jen počkat na Mayhem.
Ale co se to děje? Kam zmizely warpainty? Kam zmizelo zlo? Pánové nastoupili jak je pánsatan stvořil (tedy co se hlav týče), to se dělá? Div, že nezačala pořádná bouřka, jak to našeho pána dopálilo… tedy domrazilo! Ale už příbíhá, tedy lépe řečeno se přibelhává na podium Attila ve slušivém quasimodovském modelu. Originální. Oblézání znetvořené ukřižované mrtvoly, ďábelský skřek místo uvádění jednotlivých opusů. Nakonec jsem spokojen a se mnou jistě každý opravdový satanista. A kdo ne, je… však víte co! Uspokojen letošním ročníkem ulehám ke spánku. Sesatanem za 362 dní Svojšice!

Svatební oznámení

17. září 2006 v 14:17 | SF & SkullFace - Fan no. 013 |  Co Error dal...


Jak správně blít?

13. září 2006 v 12:51 | Bořek Stavitel - Fan no. 003 |  Móda & Styl
Vážení čtenáři,
pokud právě obědváte, doporučuju vám toho nechat, mohlo by se stát něco ošklivého. Jste zvědaví, o jakém černém (a bezpochyby hustém) umění bude řeč tentokrát? Každému z nás se už někdy stalo, že v restauračním zařízení trošku přebral a následkem toho byl nucen navštívit toaletu, kde ulehčil žaludku i sobě...
Ano! Řeč je o zvracení!

Každý správný satanista pije. Každý opravdu hustý satanista chlastá! Chcete být BravoBlack-IN? Tak čtěte dál!

Fáze I - KDE a KAM jít

S podobně naladěnými kamarády můžete jít ven do parku a ukázat těm všedním sockám hlasitým řevem a dalším kraválem, kdo že to tady šéfuje. riziko spočívá v příchodu hlídky měšťáků. Doporučuji spíše rock klub typu Hells Bells nebo Error, pokud možno v pátek, určitě narazíte na spoustu dalších mladých nadějných satanistů, se kterými si toho budete mít hodně co říct.

Fáze II - CO a JAK pít

Samozřejmě ideální je krev s denaturákem, ale to vám ve vašem oblíbeném rockovém klubu asi nenalejou. Doba je holt proti nám zle zaměřená, ale my jim ukážeme! Jiná varianta je bezolovnatý benzín, ale tudy cesta taky nevede... Další, tentokrát již reálnou, možností je vodka. Finská? Ne, samozřejmě česká. Nejlepší je dvojitá a čistá, pokud si dáte tak 4-5 panáků, za chvilku už jí budete mít jak z praku, běhat po hospodě, mluvit devíti zakázanými jazyky, otáčet hlavu o 360° a šukat se do zadku krucifixem.

další možnosti, pokud vám nechutná vodka:
šampaňské s fernetem
pět absinthů + Shock!
exnout čtyři piva
všechno výše jmenované dohromady

Fáze III - KDE a JAK blít

Cca za hodinu vám už bude zaručeně špatně, otázka je, kde blít. Pro větší přehlednost jsem vytvořil malou tabulku s bodovým hodnocením:

blijete do mísy, potom po sobě uklidíte - 0 bodů
blijete sice do mísy, ale zbude tam bordel - 1 bod
blijete do umyvadla - 3 body
blijete do umyvadla, všude kolem plus pozvracíte prkénko - 4 body
blijete již po cestě na toaletu - 6 bodů
prostě nablijete pod sebe a dál se bavíte s přáteli - 7 bodů
nablijete na lavičku a potom setřete rukou/sukní/trikem na zem - 7 bodů + 3 body za extra humus
nablijete kamarádovi do klína a pak ho setřete - 12 bodů
poblijete ho od hlavy k patě - 20 bodů
poblijete celou hospodu - 35 bodů
poblijete celou hospodu a fotbálek - 35 bodů + rozbití držky
poblijete barmana - 50 bodů + rozbití držky + doživotní stopka do klubu
Doufám, že tento článek vám pomůže se zorientovat ve složité kultuře alkoholu a zvracení. Přeji vám příjemné blití,

váš Bořek Stavitel

Ferenczy

11. září 2006 v 13:25 | c. f. |  Fanclub
Ferenczy - Fan no. 015
Jméno/nick: Ferenczy, Ferry, Asiatka
Věk: 21
Náboženské vyznání: nikomu nevěřím
Stav: dobrý
Oblíbené jídlo: co nejčrestvější (nejlépe tak čerstvé, že se to ještě hýbe). Nemám ráda jídlo, které smrdí.
Oblíbený rockclub: Hells Bells
Oblíbené kapely: fakin´ plakmeddl, yeah ma motofoko gangxta brotha?
Oblíbená barva: barvy podzimního listí (ne, nemyslím TAMTU hnědou)
Jakou rubriku mám nejraději a co si o ní myslím: nejraději mám blackmeat, protože v něm účinkuji. Ráda se předvádím.
Jaké je mé nejoblíbenější zvířátko (popř. na jaký způsob jej rád jím): Nejraději mám pandy a klokany, ale nejím je, jelikož se blbě shánějí. Až ochutnám, dám vědět. Tipuji, ze v receptu bude mít výsadní postavení bambus.
Odkud jsem se dozveděl o existenci magazínu BB(NEJMENOVAT AUTORA!!!): tady se nám to poněkud zacyklilo...
Jaké jsou mé životní cíle: zazářit v nové Bondovce, mít kolem sebe davy fanoušků škemrajících o autogram, stát se ministryní obrany, mít svůj vlastní tank. Mám na to.
Jaké jsou mé posmrtné cíle: zazářit v nové Bondovce nebo nějakém trilleru.
Jaké jsou mé oblíbené celebrity: znám jen sebe a RNDr. Větvičku (ředitel botanické zahrady na slupi)
Co nesnáším: Zjištění, že lidi kolem mě jsou pěkní parchanti.
Nejpoužívanější hláška: už jsi někdy zabil štěně?

Klára

10. září 2006 v 17:31 | c. f. |  Fanclub
Klára - Fan no. 014
Jméno/nick:Klára nebo alkoholik, notorik a podobné
Věk:16
Náboženské vyznání:bůh je sládek s Plzeňského pivovaru
Stav:sama
Oblíbené jídlo:všechno co obsahuje hhodně krwe
Oblíbený rockclub:error, hells bells
Oblíbené kapely:behemoth, kataklysm, ador dorath, napalm death
Oblíbená barva:černá
Jakou rubriku mám nejraději a co si o ní myslím:blackmeat, krutá pravda o Erroru
Jaké je mé nejoblíbenější zvířátko (popř. na jaký způsob jej rád jím):had, pavouk, škorpion, potkan
Odkud jsem se dozveděl o existenci magazínu BB(NEJMENOVAT AUTORA!!!):kamarádi
Jaké jsou mé životní cíle:chci mít svoji metalovou hospodu a pivovar
Jaké jsou mé posmrtné cíle:vzpomenout si na každou kalbu a vědět co jsem kdy dělala
Jaké jsou mé oblíbené celebrity:!!!Sláva a Hugo!!!
Co nesnáším:pátky v erroru páč je tam moc cizích lidí a člověk se memůže ani hnout
Oblíbená značka toaletního papíru:jaký koliv s obrázkama:)

SkullFace

7. září 2006 v 13:15 | c. f. |  Fanclub
Gangsta Skulla - fan no. 013
Jméno/nick: Dejff/SkullFace
Věk: jsem v Ječný na věky věkův
Náboženské vyznání: Chřesťan. Džízis Chřest je můj vzor.
Stav: jiný než jiný
Oblíbené jídlo: Existuje, právě jsem si spočítal, že se s pravděpodobností 95,674% procenta nachází v lednici, tak to neprotahujte, mám hlad.
Oblíbený rockclub: Error
Oblíbené kapely:

cd d:\mp3
dir
(kdo to nechápe, má smůlu, vypisovat nebudu :P)
Oblíbená barva: Rád hraji všemi odstíny černé
Jakou rubriku mám nejraději a co si o ní myslím: Býval to Blackmeat (Da Error Crew rulezz!), ale teď jistotně FanClub, když už jsem ten memba!
Jaké je mé nejoblíbenější zvířátko (popř. na jaký způsob jej rád jím): Pes. Štěkanátky, čebabhafhaf, psíčková, houpesky se psalámem a psýrem, psrajská. Jenom to nesmí bejt psrošlé, ptž pak člověkuhrozí, že dostane psračku (ale furt lepší než psácpa)
Odkud jsem se dozveděl o existenci magazínu BB(NEJMENOVAT AUTORA!!!): Pan internet mi to pošeptal.
Jaké jsou mé životní cíle: Protáhnout si život dokud nepraskne. Taky bych chtěl bejt jednou chytrej jak rádio.
Jaké jsou mé posmrtné cíle: Snad se smrti nedožiju. A když jo, tak odpočívat v pokoji, nejlépe obývacím.
Jaké jsou mé oblíbené celebrity: Al Capone (protože Scarface je podobný Skullface), Džízis Chřest, Neznámý autor a Neznámý vojín.
Co nesnáším: Melouna, který zradil Džízise Chřesta za 30 slunečnicovejch semínek a za trest si ho lidi pletou s ovocem.
Jaké ovoce mám nejraději? Jakékoliv v tekutém stavu. Ale na panáky moc nejsem, špatně se s nima posiluje :)

Danny

7. září 2006 v 11:39 | c. f. |  Fanclub
Herr der Lage Danny - Fan no. 012

Jméno/nick: Herr Danny
Věk: pohnutý ale sladký
Náboženské vyznání: vířivý adventista sedmého dne
Stav: podnapilý
Oblíbené jídlo: kráva,s krví a porcí vnitřností a krve navrch a spetkou susene krve k dodání chuti
Oblíbený rockclub: Error, Akropole (jen když je tam Hip Hop foundation jinak samozřejmě ne)
Oblíbené kapely: Arch Enemazz, Grave Diggazz, Iran Made in, acBLESKdc, DP atd...
Oblíbená barva: mé oko jednou ji spatřilo a ihned bylo očarováno pohledem do magického oka...ta mrtvolnězelená barva, ta vůně, ta chuť, ale jinak taky černá, pak moučně červově bílá
Jakou rubriku mám nejraději a co si o ní myslím: Blackmeat je to černobílý
Jaké je mé nejoblíbenější zvířátko (popř. na jaký způsob jej rád jím): kráááááááááááávy,kravičkýýýýýýýý ale zas bych jí asi nechoval...to by mi vůbedc nestihla vyrůst...a pak asi kočky ale furt maj jen blbý kecy a chtěj nakupovat a tohleto támhleto na malíčku se mi zase zlomil nehet...znáte to
Odkud jsem se dozveděl o existenci magazínu BB(NEJMENOVAT AUTORA!!!): tak jo nejmenovat tak nejmenovat píííííp dobrý?
Jaké jsou mé životní cíle: dožít se 35 let a smrti všech mých nepřátel
Jaké jsou mé posmrtné cíle: ummm asi to samy co ted bejt furt naloženej v lihu
Jaké jsou mé oblíbené celebrity: Rampa McKvák, Železný vévoda, Erwin Rommel, Hans-Ulrich Rudel, Michael Wittmann, Fifinka a Bobík
Co nesnáším: většinou lidi
Nejzajimavejší sexuální objekt: hadice od vysavače

V Anglii

6. září 2006 v 17:52 | Arsenek, 20 let |  Poprvé
Milé Bravoblack,
byl jsem na prázdninách v Anglii a zůčastnil jsem se tam několika mejdanů. Na jednom z nich jsem poznal dokonalého muže. Pravda byl o pár let starší, ale jeho krásná holá hlava mu dodávala neodolatelné charisma. Říkal, že je slavný zpěvák a že mi rád v soukromí zazpívá.
Odebrali jsme se proto do jednoho pokoje a on spustil. Bylo to divukrásné, škoda, že mi po 3 minutách vypověděl sluch a začala téct krev z uší. Pak se to stalo. Do té doby jsem nevěděl, že jsem gay, ale Robík (Tak se onen muž jmenoval) mi to ukázal. Byl to neopakovatelný zážitek, akorát se nemůžu dočkat, až se budu moct posadit.
Musím začít poslouchat tuhle muziku, abych se s tím jeho hlasem znovu shledal.