Listopad 2006

Nobody expects...

24. listopadu 2006 v 21:06 | mT |  Blackmeat

Pekelné video

23. listopadu 2006 v 12:51 | SF |  Satanismus
Další znamení, tentokráte pekelný videosoubor! Jasné znamení, kdo je oblíbený u našeho Pána.
Toto bylo 6. znamení, čekejte nečekané! Budou se dít dozajista velké věci!

Lukin

21. listopadu 2006 v 0:57 Fanclub
Lukin - fan no. 023
Jméno/nick: Lukin/hovado
Věk: pivo už ňákej pátek můžu
Náboženské vyznání: my mind ez free niggaz!
Stav: ostříhaný, oholený a vykoupaný
Oblíbené jídlo: mému mocnému apetitu podlehne vše!muhehehehehehe
Oblíbený rockclub: Puma (Pražáci zanechte přemýšlení, kde by mohl být)
Oblíbené kapely: too many to count
Oblíbená barva: khaki man, KHAKI!
Jakou rubriku mám nejraději a co si o ní myslím: BLACMEAT EZ DA BEST!!!
Jaké je mé nejoblíbenější zvířátko (popř. na jaký způsob jej rád jím): Gallus gallus f. domestica. /dej mi ji šyrovou a mrškájící,Milášku

Odkud jsem se dozveděl o existenci magazínu BB(NEJMENOVAT AUTORA!!!): Dliůůgsvr (kódování "první zprava")
Jaké jsou mé životní cíle: zbavit svět zatrpklé existence všech důchodců nárokujících si místa v MHD
Jaké jsou mé posmrtné cíle: vydržet mezi všemi těmi důchodci, které sem svrhl do pekel
Jaké jsou mé oblíbené celebrity: I admire....no man
Co nesnáším: když zlomím paličku,muaaaargh!!!
Můj nejoblíbenější satanistický rituál: rituální pomočení zadního traktu katedrály sv.Víta při úplňku a s hradní stráží za zády

Better use a hamster

18. listopadu 2006 v 11:25 | McTomcat |  Blackmeat

Fjörm

16. listopadu 2006 v 0:24 | c. f. |  Fanclub
Fjörm - fan no. 022

Jméno/nick: Fjörm
Věk: 18
Náboženské vyznání: ateista... je vážně tolik svůdné představovati si něco vyššího a dokonalejšího, než jsme my sami?
Stav: vyhovující
Oblíbené jídlo: zde by bylo možná vhodnější, kdybych byl otázán na jídlo "neoblíbené". To by zvítězilo pravděpodobně lečo :-)
Oblíbený rockclub: pominu-li onu předponu "rock", tak je to zřejmě lokální putyka "Hobit"
Oblíbené kapely: Bathory, Empyrium, Zyklon, Manowar, Einherjer, Fejd, Arkona (POL i RUS), Nazgul (ESP i ITA), Asonance, Flogging Molly, Vinteriket, Slavland, Skyforger, Stary Olsa, Master's Hammer a mnoho dalších…
Oblíbená barva: každá je něčím vyjímečná
Jakou rubriku mám nejraději a co si o ní myslím: ještě se zde spíše rozkoukávám, nechci tedy docházet k ukvapeným závěrům.
Jaké je mé nejoblíbenější zvířátko (popř. na jaký způsob jej rád jím): před takovými třemi, čtyřmi léty jsme měli se setrou křečky. Dělali však randál a prali se, takže po jejich skonání jsme si nové už nepořizovali :-)
Odkud jsem se dozveděl o existenci magazínu BB(NEJMENOVAT AUTORA!!!): od jedné ze zde zaregistrovaných slečen :-)
Jaké jsou mé životní cíle: rád bych jednou odešel s pocitem toho, že tady po mně něco zůstalo.
Jaké jsou mé posmrtné cíle: zde záleží jen na tom, zdali věřím v reinkarnaci či ne...
Jaké jsou mé oblíbené celebrity: Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones a Michael Palin, zkrátka představitelé herecké skupiny Monty Python :-)
Co nesnáším: nesmyslnou pózu a hloupost
Status: Nejvíce dekadentní myšlenka: "..."

Tarja

16. listopadu 2006 v 0:15 | c. f. |  Fanclub

Tarja - Fan no. 021
Jméno/nick: Iva/Tarja (nebo taky kráva uječená nebo třeba sluníčko)
Věk: do tolika ani neumím napočítat, ale na svůj věk vypadám docela fajn
Náboženské vyznání: bez vyznání
Stav: něco mezi únavou a totálním kolapsem
Oblíbené jídlo: masooooo, ovoce, zákusky, čokoláda, smetanový brambory
Oblíbený rockclub: co to je za divnou otázku? jistěže že Error :)
Oblíbené kapely: Nightwish, Within Temptation, Ador Dorath, Doriath, Teta-Helena Kubelková a obecně kapely s dobrejma zpěvačkama, a dobrej deathík a grindík mi taky neva
Oblíbená barva: černá, vínová, červená, fialová

Jakou rubriku mám nejraději a co si o ní myslím: blackmeat - je to tak blbý, až je to dobrý
Jaké je mé nejoblíbenější zvířátko (popř. na jaký způsob jej rád jím): můj přítel Hejzi a plyšový medvěd
Odkud jsem se dozveděl o existenci magazínu BB(NEJMENOVAT AUTORA!!!): jak jinak než při dýchánku v Erroru
Jaké jsou mé životní cíle: bejt v pohodě
Jaké jsou mé posmrtné cíle: bejt mrtvá :))
Jaké jsou mé oblíbené celebrity: Klára, Sláva, Hugo a vůbec errorský štamgasti
Co nesnáším: svojí práci, blbý lidi, sobce a fernet
Jak moc se cítím být evil: děsně moc :))

Bravo BLACK! nebo Bravo Dááárk?

10. listopadu 2006 v 9:08 | c. f. |  Ankety
:-&

Hell 'o' ween lobotomy

9. listopadu 2006 v 20:57 | SF |  Blackmeat

Skandální odhalení

7. listopadu 2006 v 21:26 | SF |  Blackmeat
To víte, teď musíme uvádět zdroje. Jako v diplomce!

Jak utěšit drahé polovičky, aniž by skončily na nudličky

5. listopadu 2006 v 16:46 | Herr der Lage Danny - Fan no. 012 |  Poradna
Určitě každý znáte situaci, kdy Vaše drahá (a samozřejmě i lepší) polovička sedí, pokud možno, v ložnici na posteli a usedavě pláče. Touto nečistou a fašistickou metodou se Vás snaží odlákat od rozkoukaného fotbalu, kde Spartičku rozkopává soupeř jako mraveniště, a od odporně silného ležáku. Co uděláte? Po dlouhém rozjímaní naši špičkoví vědci dospěli k několika možným řešením.

1) Přisednete si k ní na postel a chápavě ji obejmete a začnete plakat s ní protože chcete být populární (pokud se nedostavují slzy samy a nejste-li dost EMO tak si třeba vzpomeňte na Spartičku v televizi a jak Vám větrá pivo) POZOR!!! Nikdy se neptejte co je příčinou pláče! Vždy jste to Vy a pokud Vám to neřekne sama, ptaním by jste se akorát zamotali sami a nic na konci stejně nevěděli. Pokud však chcete projevit soucit a pochopení musíte se dopředu pořádně zásobit pivem (čím silnější tím lepší). Po uskutečnění citového průjmu Vaší partnerky rychle zaběhněte (jakoby s pláčem a JAKOBY s pocitem provinilosti) jakoby se zavřít brečet na záchod. Předtím však nezapomeňte vzít z ledničky jedno balení pivka a trychtýř. Na záchodě (kde máte tajně zabudovanou televizi hned vedle skrýše na pornáče) stačí jen pivo přepnout na reset mozku a splachovadlo přepnout z holčičí polohy "Omráčit" na chlapské "Zabít/Zničit". Pokud budete mít štěstí, uslyšíte ještě, jak Vaše přítelkyně volá své kamarádce a nadšeně jí sděluje jak skvělého, citlivého a chápavého muže má doma a vy už jen doběhněte rychle koupit velké balení kondomů.

2) Přijdete za ní do ložnice a začnete jí uklidňovat že už po ní nebudete ten proklatý anální sex nikdy vyžadovat. Načež se Vám vrhne kolem ramen a bude líbat ruce a možná i víc. Abyste ukázali svou blahosklonnost ještě více, slíbíte že vyhodíte i Vaše nádobíčko od kamaráda z gynekologie. V tu chvíli jste jak princ na bílém koni a Vaše princezna může hned klidně spát. Alespoň do doby než usne po tom podivně chutnajícím čaji, který jste jí tak pozorně připravil. Ráno se probudí sice asi dost rozlámaná a bolavá, ale už si nebude mít na co stěžovat jako dříve…

3) Zesílíte televizi a poprosíte partnerku, aby alespoň zavřela dveře, když už musí být tak hlasitá ve svých citových projevech. Pokud zůstanou Vaše slova bez odezvy, přitáhněte prudkým trhnutím řetěz kolem jejího krku, který máte připevněný v kovovém oku na podlaze u křesla, tak aby jste se nemuseli moc sklánět.

4) Zesílíte televizi, pomalu se zvednete a dojdete do ložnice za přítelkyní, kde jí pořádně naložíte se slovy: "Když řveš, tak ať máš proč!" a pak jí z kabelky vyndáte Vaší zlatou kreditku, kterou přestřihnete ( stejně jako telefon, protože by jinak určitě volala mamince).

5) Poslední možností a tou úplně nejnouzovější (pokud se Vám teda pak nechce malovat ložnici celou znovu a uklízet) je zavolat známého vymítače sukub Bořka.666.Stavitele. Předtím kupte pivo, zelenou, paprikové chipsy Bohemia, krabičku Camelek a řetězovou pilu. Přejeme příjemnou zábavu.

1. série emofotografií

4. listopadu 2006 v 11:38 | c. f. |  Móda & Styl
Vážení čtenáři. Před několika dny jsme s hrůzou zjistili, že náš magazín přestává být in, cool a trendy! Prostě jsme mimo mísu!! Celé noci se moříme, pídíme po těch největších novinkách a zjistili jsme, že vzhledem k neustale se zvyšující popularitě EMA se musíme na tuto oblast více zaměřit. V čem konkrétně? Co tak zásadního nám tu chybí, že nás to odkopává na smetiště těch nejvíc out lůzrů? Emoobrázky a emofotgrafie!!!! Jak jsme mohli něco tak důležitého opomenout?? Je to ostuda!
Jako satisfakci jsme pro Vás připravili sérii rozšířenou o pocity, které se běžně na obrácích tohoto typu nevyskytují (radost, štěstí...). Přejeme Vám hodně emocí!

Morčátko 2.0

3. listopadu 2006 v 16:03 | SF |  Blackmeat

Nejlepší komentáře - aktualizováno 4. 11. 06

2. listopadu 2006 v 9:11 | c. f. |  Vzkazy
Vážení čtenáři. Ať už má být náboj našeho magazínu Bravo BLACK! jakýkoliv, jsou chvíle, kdy se dokáži smíchy plácat po zemi a dusit se rýží (vida, rýži v dutinách bych měla přidat do svého dotazníku do kolonky "co nemám rád"). Nesměji se však výtvorům spoluredaktora, občasným výplodům někoho ze členů fanclubu, ba ani svému důvtipu (na to tu máme přeci jiného experta...). Co mě dokáže skutečně pobavit, to jsou některé reakce právě vás, čtenářů.
Všechny komentáře jsou samozřejmě volně k přečtení, ale chápu, že článků je mnoho a na to, abyste je každý den prolézali všechny, prostě nemůžete mít čas. Redakce to má samozřejmě snazší, protože ve správě blogu je možné vypsat komenty dle časové posloupnosti. Vy máte ovšem smůlu.
Proto jsem se rozhodli vybrat ty nejšťavnatější komentáře a uveřejnit je. Seznam bude samozřejmě pravidelně aktualizován a v názvu se bude objevovat datum aktualizace - to abyste se zbytečně nezdržovali.)
Vaše redakce

Řezání - malá milá povinnost každého satanisty (IN/OUT)

[8]Charlota, včera 17:38

Co to sou za kecy zas ??? Sorry , ale tohle fakt nevydýchám .Od kdy je řezání in ... ??? Jaka povinost satanisty ??? SATANISTA SE NEMUSÍ ŘEZAT !!! A neurážej blackmetalisty ! Beztak doma posloucháš Eminema a tady si hraješ na tvrdačku ! A je mi líto tech lidí co se řežou bo si myslí že je to in ...

[12]Charlota, včera 16:54

c.ferenczy,: jj tak adresu bych fakt chtěla , ale fakt lidi serte na to a nehrajte si tu na satanisty když satanisti nejste a beztak jste ani nikdy nevideli a nečetli satanskou bibli a nevíte co je černá mše atd. Ave Satanas !

Jak si vyplnit dívčí profil - Lide.cz (Móda&Styl)

[16]Goth666Satan, 22. srpna 2006 23:00

to sou kecy!!! tohle prece nemuzete brat vazne! dyt to popira vse, co nase zmucene duse drzi nad temnymi hlubinami Azgarothu!!!
[21]sejkfasefui e, 23. srpna 2006 17:34
devky devky devky schnijte si tady
[327]Shade, dnes 16:45
Smysl mé existence je žít a v životě něco dokázat a ne jako vy blbnout hlavy kdekomu s takovými nesmysly.
A nějaké pohrdání jedné úchylné redakce podřadného blogu mi neublíží, ale kdyby lidi pohrdali tímto blogem, byl by vám na hovno a vaše návštěvnost by byla nulová.
Faktem zůstává, že devadesát procent blogu nemá se satanismem nic společnýho, jen se zbaběle skrývá za symboly a za směr o kterém ví hovno a ještě toho zneužívá.

Jak správně blít? (Móda&Styl)

[1]Atrament, 13. září 2006 15:23

Měl bych pár extra tipů - zvýšeného "humus efektu" dosáhnete nablitím do všech pisoárů opravdu husté zvratky které neodtečou a tak vyvolávají svým nevábným pachem a vzhledem zvracení i u jinak střízlivých satanistů, kteří se přišli na záchod jen vymočit.
Další tip souvisí s možností ušetřit za taxíka: Pokud taxikářovi nablijete behěm jízdy na řadící páku, budete sice jemně proplesknuti a nemilosrdně vyhozeni z auta, ale platit po vás nikdo nic chtít nebude. Když tak učiníte kousek od cíle cesty máte vyhráno :))

Co je to EMO? (Móda&Styl)

[4]c.ferenczy, mail, web, 23. října 2006 13:03

:,-(
[11]usinka, web, 26. října 2006 16:45
p.s.: ja miluju noc
a vi ste zase skaredi vsichni satanisti....s tema dlouhejma cernejma vlasama jak indiani..jeste priko za ucho
15]PsychoP, neděle 13:50
Dyk je jedno jak moc kdo breci... A nejde o modu. Jde o cloveka. Tenhle clanek mi toho rekl asi jako kaktus na pousti o slunci nade mnou. A usinka: tak dementni nazory si prezentuj doma pred zrcadlem. Je kazdeho vec jak vypadam, ja taky nechodim po meste a nervu na kazdeho hopera jak stupidne vypada ta poklice z auta na jeho krku.
[17]cr4ck, pondělí 11:47
zakladem ironickeho clanku by melo byt pochopeni,znalost tematu a nadhled. snaha o nadhled videt je, zbytek bohuzel ne.
[20]absinth.zlo.dream.zlo, včera 22:14
sexy zena: pojd pichat
emo chlapec: radeji bych plakal...
sexy zena: tak si muzeme zapichat a potom plakat!
emo chlapec: pozde, uz placu...

Jak se stát satanistou? (Poradna)

[7]Murderdoll, 2. října 2006 07:09
No ty voe xD se tlemim jeste tedka...tak takhle se stanete akorat radoby satanistama :-D
[9]husatan, 3. října 2006 15:10
co melete? cof nejsou zadni satanisti. a proc zrovna jejich triko a ne treba marduk?

Průkaz (Poradna)

[1]Atrament, mail, 23. srpna 2006 09:33
Ještě dělá Satanovu církev v ČR ten kretén BigBoss? Myslím že svého času tam byla podmínka vstupu vykouřit mu čuráka...
[2]Stonozka, 23. srpna 2006 10:48
Myslím že ještě je možný vstup do Reformní Satanovy církve ČR. To musíš BigBossovi natrhnout řiť.

Motiv na krk (Ankety)

[3]jamai
, http://swjet.blog.cz, 24. července 2006 19:25
cool? bravo black? what the fuck is that?

lihové afrodisiakum (Ankety)

[1]c. f., web, 20. září 2006 08:55
tak a ted mi netvrdte, vy prasata, ze tady nekdo chlasta whisky nebo bourbon. kvalitni alkohol NEZNAMENA 10 vodek a jedna tequilla.
[7]Bořek Stavitel, mail, 21. září 2006 08:27
Firma, která vyrábí tuzemák, vodku etc., mimo jiné produkuje i Okenu a Iron, fakt...

Rozhovor s naší modelkou (Rozhovory)

[6]forek
, 27. září 2006 14:32
OMS!! (obdoba OMG, ale jsme na BB, tady je to víc Satanaštější) :-D

Rozhovor se satanistkou ja.stepa (Rozhovory)

[3]Verlaine
, mail, 31. srpna 2006 21:48
já pouze konstatuju. lidi jako oni vrhaj na ostatní lidi co tomu aspoň trochu rozumí špatná světlo. a chtěl bych poprosit redakci aby psala trochu racionálněji, a aby z víry nedělala ujetej styl 14-ti letejch holek. Ave
[8]Malkav, 4. září 2006 18:20
Ale ono je to super když to někdo myslí vážně...
Žádám redakci aby představila kapelu Tokio Hotel... Myslim že jejich lídr je opravdouvej Gotik a zasloužil by si pozornost...
[9]c. f., mail, 5. září 2006 09:54
myslim, ze psat o skupine Tokio Hotel by melo stejny efekt, jako psat o Hanicce Zagorove. Nas magazin se zabyva zlymi gotickymi a vampyristickymi ksindly, jako jsou napriklad CoF, etc. EMO a jine podobne opicarny nejsou nasim zamerenim.

Vzkazy

[10]c. f.
, 25. července 2006 07:52
Po vydani clanku "Satanisticka Bible" se na nase hlavy sesypala spousta nespokojenych, ba primo zurivych pripominek.Ze zacatku jsme si z toho nic nedelali, ale po dvou dnech jsme se rozhodli zalezitost proverit. S hruzou jsme zjistili, ze mate pravdu. Spletli jsme si Satana se stanem!! Opravdu nechapeme, jak k tomu mohlo dojit a timto se vsem rozezlenym ctenarum straslive omlouvame.
[18]bahno, 10. srpna 2006 03:06
dobrej web, plno uzitecnejch rad a tak :)
[28]nyx, 23. srpna 2006 09:26
Asi s teho dostanu průjem.cz, takových sraček tuto
[29]Grins, mail, 26. srpna 2006 14:30
mozna sem to tu spatne pochopil ale tohle je asi velmi spatny vtip, pokud mas v sobe kousek satanismu tak nechapu proc si tohle "stvoril", pokud tak si z toho asi delas srandu ktera nema byt pochopena.....
[34]SF, web, 30. srpna 2006 12:05
Ale TM, my si té kritiky samozřejmě vážíme. Obětovali jsme dokonce 3 vteřiny našeho drahoceného času, abychom si jí přečetli, na to nezapomínej! Navíc jsme díky ní zjistili, že existují i nezralí čtenáři, kteří naše veledílo nejsou schopni patřičně ocenit :)
[36]da ívl bijač, 7. září 2006 11:19
yeah má bičis byl sem ultramegahustej niga z letňanský krú ale ted uz chapu ze to nejtvrdsi cool drsny stylo je v da naruci ¨Satanove a tak sem si da fuck hip hop stal ívl ¨metalistou a prorepuju se az k Satanovi a tem jeho megacoolhustejm sluzebnikum. STEJ 'IVL 4EVER, a pro vasi informaci 2-PAC uz si to dava battle se Satanem yeah my niggaz im coming to džoin jú
[40]usinka, mail, web, 5. října 2006 18:52
sice nevim,jestli je vas blog pojaty s humorem nebo vazne,kazdopadne je to celkem haluuuuuuuuuuuuuuuz

Rituální pojídání zvířecí hlavy (Satanismus)

[4]Attilla
, 9. září 2006 12:30
fuuujjj hovada!!!!!!!!!!chudáci zvířata!!!!je mi z vás na blití!!!!

Emil (Fanclub)

[1]nejmenovana ctitelka
, mail, 4. září 2006 13:02
ty jsi supermegauchyl

Ferenczy (Fanclub)

[6]nikdo
, mail, http://hmmm.cz, 21. září 2006 19:23
nemám ráda lidi až s takhle velkým sebevědomím... Holka trochu při zemi... Jinak je to trapárna...Chce se mi zvracet

Dark Namez (Fanclub)

[2]McTomcat
, 25. září 2006 16:00
echo ("Souhlas se SF <IMG SRC="jednojakejsmajl.gif" alt="smajlik"><BR>");

Řezání - Steph Cobain (Od čtenářů)

[8]kris, 27. října 2006 23:43
dámy a pánové vaša snaha bejt in je dost ubohá

Láska vs Přátelství (Od čtenářů)

[3]Bořek Stavitel
, mail, 4. října 2006 14:27
... a potom poezii za stálého míchání vylijeme do hajzlu:-)

Báseň - pointa smrti (Od čtenářů)

[9]Charlota
, včera 16:51
Co to je :-) Bože , Bravo Black ....lol asi chcípnu smíchy !Jak můžete takhle urážet ghotiky.... Přeji vám aby vám nějáký satanista nebo ghotik nakopal prdele ....Zdar !

Nejlepší komentáře (vzkazy)

[1]usinka, čtvrtek 17:06

si myslite ze ti lidi sou blbi a mysli to vazne???omyl....my u tech nasich komentaru sereme smichy asi jako vy kdyz tady plodite takovy picoviny :D

[6]SkullFace, včera 09:09

Až bude soutěž o největšího kreténa, na usinku budmeme muset vypsat kurz menší než jedna... jinak bookmakeři tratí kalhoty. A to by věru nebyl hezký pohled.

[7]usinka, včera 14:41

hovno kurz,ja vyhraju :D na me nemusi nikdo sazet....lidi me tady nikdo nepochopil co sem tim chtela rict.......seru na to.......
Co k tomu dodat? Možná to, že by stálo za to udělat soutěž o největšího vtipálka a největšího kreténa:))

Čištění zubů

1. listopadu 2006 v 11:05 | c. f. |  Ankety
:-@