Březen 2007


Pozvánka na koncert

6. března 2007 v 19:22 | SF |  Kultura
Přijďtě v hojném počtu. Možná budete mít to štěstí a zehlédnete někoho z bájné redakce. Takvou příležitost si přece nemůžete nechat ujít!

Pozvánka do kina

6. března 2007 v 19:18 | SF |  Kultura
Gothická vlna zavalila New York. Gothzilla, zmutované monstrum gigantických rozměrů, se vynořila z hlubin městkých sklepení, aby změnila New York a další světová velkoměsta v gothické rozvaliny. Armáda Spojených států je bezmocná a záchrana lidstva nakonec spočine na bedrech mladého světce Dicka Mamopoulose (Matthew Gotherick), který před vznikem podobného příšery dávno varoval a charismatického vyšetřovatele jménem Pippo Droaché (Jean Nemo). Času věru není nazbyt, protože Gothzilla nejenže ničí co jí přijde pod tlapu, ale možná se chystá přivést na svět malá gothzillata. To se nesmí stát, protože potom by nastal konec krejčovského řemesla...
Gothzilla
Goth / Akční / Thriller
USA, 2007, 140 min


Režie: Roland Emorich
Hrají:Matthew Gotherick, Jean Nemo, Maria Evillo


Jak na metalistku

6. března 2007 v 15:03 | klára |  Poradna
Jak správně na metalistku
Každý občas má problém s tím, že neví jak někoho sbalit. Proto zde nabízíme návod pro čtenáře mužského pohlaví.
Můžeme začít:
Na první rande nezvěte vaši vyvolenou dááárk slečnu do kina, ale na hřbitov, do starého kostela, nebo na podobná, pro ostatní pochybná místa. Máte aspoň jistotu, že vás tam nikdo nebude rušit, při nejhorším jen další páry souložících metalistů, nebo portičky Satanistů.
Tak to bychom měli vyřešeno otázku kam, teď můžeme dál:
Nevíte co za dárek? Hlavně nekupujte kytku. Vhodnější bude když se vám na transfůzním oddělení povede ukrást pár pytlíčků krve, nejlépe různé skupiny s různým Rh faktorem, protože co vy můžete vědět co má vaše kráska za chutě. Obráceným křížem či pentagramem nezvyklého vzhledu určitě také nic nezkazíte. Pokud přece jen trváte na květině, tak ať je aspoň vhodné barvy, usušená, a nebo po vzoru Morticie Addams ustříhejte květy.
A přejdeme k poslednímu kroku:
Pokud se vám povedlo zaujmout máte skoro vyhráno a pomalu můžete přistoupit k intimnějším věcem, jako například kousání na veřejnosti, pití si vaší krve navzájem, či vzájemné řezání a také k samotnému sexu. Teď už by neměl být problém přivést si slečnu domů. Pokud přece jen váhá použijte osvědčeného triku a nalákejte jí na to že spíte v rakvi a máte vanu plnou krve. Jestliže šlo vše bez problémů je vaše, akorát nezapomeňte zapálit svíčky a dodat vašemu bytu pohřební a temnou atmosféru.
Všem držím palce!