Srpen 2007

Okopíruj její styl 4

30. srpna 2007 v 20:22 | Riot |  Móda & Styl
Vážené čtenářky, po delší době se vracíme s rubrikou Okopíruj její styl. Jelikož se mi zdá, že v současné době již všechny EJG (Evil,Jedi,Goth) dívky se oblékají dle této rubriky, musíme ji rozšířit o další nápadité modely. ( Mezi náma chlapama, i když všechny dříve uvedené modely u každého heterosexuálního metaláka způsobují okamžitou erekci, přeci jen kdo se má neustále koukat na pouhé tři variace.) Proto přinášíme čtvrtý díl této série, který vám opět pomůže být IN a COOL a sbalit kohokoli.
Dnes nás inspiroval model hlavní postavy z trestuhodně přehlíženého Black/Goth/mozna trochu Emo thrilleru Dívka na koštěti. Vzhledem k tomu, že jsem líný a naše čtenářky zajisté šikovné, nebudu dělat žadné popisky v nějakém grafickém editoru. Nelze přehlédnout, že tento model je poněkud nestandartní, ale o to víc IN! Jelikož IN je nevypadat jako ostatní!
Základní součástka toho modelu jest paruka. Nemyslete si, že dlouhé, rovné a načerno obarvené vlasy ještě někoho zaujmou, to je OUT! Co dokáže umlčet celý Error když vstoupíte je právě tato paruka. (K dostaní u každé přestárlé důchodkyně co potkáte v parku. Vezmete sprej tmavé barvy,nejlépe tu hnědou...ano tu hnědou... paruku nabarvíte a máte vyhráno. ) K vaší horní polovině těla (Myšleno od výstřihu nahoru.) přivedete oko metalákovo ( I to opilcovo co normálně jinam než za výstřih nebo od pasu dolu nekouká.) neohraným kruhovým amuletem s co maximálně nejvíc EJG (Evil,Jedi,Goth) symbolem. Pentagramy a obrácené kříže již zajisté nikdo ani nevnímá. Třešničkou na dortu je velmi EJG (Evil,Jedi,Goth) šperk, zdobící dívčino rameno. Součástí modelu je též volná halenka černé barvy. ( Ano milé čtenářky, korzet je již dávno OUT.) Halenku lehce upravíme tím, že odstřihnete několik horních knoflíků a nahradíte je drobnými kůstkami. Ty by měly být samozřejmě lidské, ale kdo nemá lidské, může použít například od svého domacího mazlíčka. Váš Alík ma třeba čtyři tlapky, proto mu určitě nebude vadit, když si jednu půjčíte.
Mnoho úspěchů a ulovených chlapu v Erroru, na koncertě,nebo kdekoli jinde přeje redakce.